Drukarz fleksograficzny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Czy jesteś gotowy na przygodę w świecie produkcji? Masz talent do tworzenia wysokiej jakości wydruków? Jeśli pasjonujesz się drukiem, dbasz o szczegóły i chcesz być częścią kreatywnego procesu produkcyjnego, ta oferta jest dla Ciebie!.

Lokalizacja: Warszawa, Targówek

Oczekujemy

  • znajomości fleksografii
  • umiejętności druku na maszynach rolowych, szeregowych 8-10 kolorowych, złocenia oraz laminowania
  • znajomości techniki sitodruk (Mark Andy, Nilpeter)
  • min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi komputera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności od 8300zł brutto do 11200zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątkuw systemie zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

Zadania

  • obsługa maszyny 8-10 kolorów - druk etykiet, laminatów
  • sporządzanie raportów
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • kontrola formatu etykiet, zgodności tekstów, polimerów
  • dbałość o wysoką jakość nadruku

  • Praca Warszawa
  • Drukarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190