DRUKARZ
  • Warszawa
DRUKARZ
Warszawa, Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
20. 4. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

druk,podstawowa konserwacja maszyny, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Inne wymagania
Wymagania: umiejętność operator maszyn poligraficznych; doświadczenie zawodowe 1 rok. Komunikatywna znajomość języka polskiego oraz jezyka angielskiego
Jakiekolwiek doświadczenie w druku wielkoformatowym,Osoba powinna: Znać formaty, materiały jakie są używane w tej technologii.
Obsługa drukarki to duże urządzenie o szerokości druku 250 cm.
Ogólny zakres obowiązków:druk,podstawowa konserwacja maszyny, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Jezyki
angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - A1 - początkującypolski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Warszawa
  • Drukarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190