Drukarz
  • Wrocław
Drukarz
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Sprawdź czy możesz zarabiać więcej. Zmień pracę na lepszą.
Masz doświadczenie w drukarni? Zarabiaj 7000 zł i chwytaj więcej korzyści.
Aplikuj lub wyślij SMS o treści DRUK na nr tel. 667 800 892

Oczekujemy

  • doświadczenie na stanowisku drukarza
  • znajomość zagadnień związanych z drukiem sitodrukowym
  • gotowość do pracy 3 zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie do 7000 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • szkolenia i możliwość rozwoju
  • dofinansowanie do wczasów pod gruszą, kartę multisport, bony świąteczne, grupowe ubezpieczenie na życie
  • imprezy integracyjne i przyjazną atmosferę pracy
  • owocowe poniedziałki

Zadania

  • obsługa maszyn sitodrukowych ręcznych i dociskowych
  • przygotowywanie materiałów do druku
  • dbanie o urządzenia drukarskie
  • zgłaszanie zapotrzebowania na materiały związane z pracą drukarni

  • Praca Wrocław
  • Drukarz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851