Dostawca Dominos Pizza Gliwice Arena
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
DP Polska S.A.
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

Do Twoich zadań będzie należało:

- Dostarczanie zamówień do klientów Dominos Pizza

Nasze wymagania

Oczekujemy:

- Ukończonych 18 lat i posiadania uprawnień do kierowania samochodem osobowym lub skuterem (osoby urodzone po 19.01.1995 muszą posiadać prawo jazdy kategorii B lub AM)

- Aktualnej książeczki Sanepid lub chęci jej wyrobienia

- Dyspozycyjności

To oferujemy

Czego możesz od nas oczekiwać?

- Stawki od 27,70 zł brutto/h + 5 zł za każdy wykonany kurs

- Ubezpieczenia NNW od pierwszego dnia współpracy

- Do 50% zniżki na nasze produkty

- Możliwości skorzystania z programu poleceń pracowniczych

- Pracy dostępnej od zaraz

- Elastycznych godzin pracy

- Wyposażenia firmowego dla Dostawcy

- Posiłku pracowniczego

- Terminowego wynagrodzenia

- Jasno określonego rejonu dostaw

- Udziału w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Dołącz do Domino’s Pizza jako Dostawca!

- Rodzaj pojazdu: własny auto

- Ilość godzin pracy w tygodniu: około 40-50 h

- Adres restauracji: Al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1​

  • Praca Gliwice
  • Dostawca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289