Doradca Techniczny - Szkoleniowiec
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Jeśli masz doświadczenie jako inzynier w branży budowlanej i chciałbyś rozwijać swoje umiejętności oraz przekazywać swoją wiedzę innym prowadząc szkolenia, to ta oferta jest dla CIEBIE!

Zaaplikuj i porozmawiajmy o szczegółach.

Oczekujemy

  • wykształcenie średnie lub wyższe - kierunek budownictwo lub pokrewne
  • około 2,3 lata doświadczenia w branży budowlanej jako szkoleniowiec/wykonawca
  • wiedza i praktyka z zakresu technologii wykonywania robót budowlanych (w szczególności hydroizolacji)
  • umiejętność obsługi programu Power Point i pokrewnych (Ms Office)
    komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie podstawowe i premie kwartalne
  • dopłata karty multisport
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • ubezpieczenie na życie
  • konkursy z możliwością uzyskania dodatkowych nagród finansowych
  • laptop
  • telefon
  • samochód służbowy również do użytku prywatnego i karta paliwowa
  • pozytywna atmosfera z nastawieniem na wsparcie
  • możliwości rozwoju

Zadania

  • prowadzenie szkoleń teoretycznych i praktycznych dla pracowników firm wykonawczych w regionie dolnośląskim
  • prowadzenie szkoleń teoretycznych i praktycznych dla pracowników firmy w zakresie pełnej oferty produktowej i technologicznej
  • obsługa posprzedażowa klientów - firm wykonawczych
    prowadzenie doradztwa technicznego dla firm wykonawczych przy zastosowaniu urządzeń diagnostyczno-pomiarowych
  • walidowanie wewnętrzne nowych i modernizowanych wyrobów firmy, wsparcie przy walidacjach zewnętrznych
  • przygotowanie materiałów, pomocy i stanowisk szkoleniowych na poligonach Spółki w związku z prowadzonymi szkoleniami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • prowadzenie bieżącej obsługi narzędzi, maszyn i urządzeń stosowanych podczas diagnostyki,szkoleń i instruktaży
  • monitorowanie rynku wyrobów konkurencyjnych/ monitoring szkoleń prowadzonych przez konkurencyjne firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez szkolenia i doradztwo
  • wsparcie procesu reklamacji poprzez dokonywanie oględzin w miejscu reklamacji
  • monitorowanie poszkoleniowe firm wykonawczych
  • uczestnictwo w projektowaniu materiałów szkoleniowych do szkoleń teoretycznych i praktycznych
  • prowadzenie terminarza szkoleń w IBM Connections
  • bieżące prowadzenie dokumentacji związanej z podróżami służbowymi, użytkowanym wyposażeniem, kartą płatniczą itp. oraz terminowe przekazywanie dokumentów odpowiednim działom.

  • Praca Wrocław
  • Szkoleniowiec Wrocław
  • Redaktor techniczny Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Doradca rolniczy Wrocław
  • Doradca inwestycyjny Wrocław
  • Doradca restrukturyzacyjny Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322