Doradca Techniczny - Szkoleniowiec
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, organizacji specjalizującej się w tworzeniu nowoczesnych materiałów do hydroizolacji, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Doradca Techniczny - Szkoleniowiec.

Jeśli masz doświadczenie w pracach budowlanych jako wykonawca, jesteś dekarzem lub znasz się na hydroizolacji to mamy dla Ciebie ciekawe i rozwojowe stanowisko, nie czekaj - aplikuj!

Oczekujemy

  • Wykształcenia średniego lub wyższego - kierunek budownictwo lub pokrewne
  • Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego w branży budowlanej
  • Wiedzy i praktyki z zakresu technologii wykonywania robót budowlanych (w szczególności hydroizolacji)
  • Umiejętności obsługi programu Power Point i pokrewnych (Ms Office)
  • Komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności nawiązywania długotrwałych relacji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie kwartalne
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie)
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop,telefon,samochód służbowy również do użytku prywatnego)
  • Pracę w systemie mobilnym na terenie woj. dolnośląskiego
  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Zadania

  • Prowadzenie szkoleń teoretycznych i praktycznych dla pracowników firm wykonawczych w regionie dolnośląskim
  • Prowadzenie szkoleń teoretycznych i praktycznych dla pracowników firmy w zakresie pełnej oferty produktowej i technologicznej
  • Obsługa posprzedażowa klientów w zakresie doradztwa technicznego przy zastosowaniu urządzeń diagnostyczno-pomiarowych
  • Walidowanie wewnętrzne nowych i modernizowanych wyrobów firmy, wsparcie przy walidacjach zewnętrznych
  • Przygotowanie materiałów, pomocy i stanowisk szkoleniowych na poligonach Spółki w związku z prowadzonymi szkoleniami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Prowadzenie bieżącej obsługi narzędzi, maszyn i urządzeń stosowanych podczas diagnostyki, szkoleń i instruktaży
  • Monitorowanie rynku wyrobów konkurencyjnych/monitoring szkoleń prowadzonych przez konkurencyjne firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez szkolenia i doradztwo
  • Wsparcie procesu reklamacji poprzez dokonywanie stacjonarnych oględzin
  • Monitorowanie poszkoleniowe firm wykonawczych
  • Uczestnictwo w projektowaniu materiałów szkoleniowych do szkoleń teoretycznych i praktycznych
  • Prowadzenie terminarza szkoleń w IBM Connections
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji związanej z podróżami służbowymi, użytkowanym wyposażeniem, kartą płatniczą itp. oraz terminowe przekazywanie dokumentów odpowiednim działom

  • Praca Wrocław
  • Szkoleniowiec Wrocław
  • Redaktor techniczny Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Doradca rolniczy Wrocław
  • Doradca inwestycyjny Wrocław
  • Doradca restrukturyzacyjny Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584