Doradca techniczny
  • Kostrzyn nad odrą
doradca techniczny
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad odrą, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024

W imieniu klienta - międzynarodowej, stabilnej firmy produkcyjnej z branży poligraficznej poszukujemy doświadczonego specjalisty z obszaru poligrafii, który będzie odpowiadał za współpracę z klientami.

Jeżeli jesteś gotowy na zmianę i zależy Ci na stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą!

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości branży poligraficznej
  • wykształcenia kierunkowego - poligrafia, papiernictwo
  • dobrej znajomości języka angielskiego (umożliwiającej swobodną komunikację biznesową)
  • umiejętności budowania relacji biznesowych
  • umiejętności interpersonalnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i międzynarodowej organizacji
  • bogaty pakiet benefitów
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z prowizją
  • rozwijający zakres obowiązków

Zadania

  • podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami (polskimi i zagranicznymi)
  • doradztwo i wsparcie techniczne klientów w zakresie oferowanych produktów
  • analiza i ocena zasadności zgłoszeń reklamacyjnych
  • ścisła współpraca z Działem Produkcji

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Doradca Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    122 851
    20 080