Doradca Techniczno-Handlowy ds. Ofertowania
  • Buk
Buk, Buk, wielkopolskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie ofert handlowych wg zapytań klientów i dokumentów technicznych,
  • Analizowanie projektów pod kątem pełności danych,
  • Opracowywanie aplikacji przetargowych,
  • Analiza dokumentów pod względem technicznym i merytorycznym,
  • Przygotowywanie części technicznej i handlowej ofert,
  • Negocjacje ofert z klientami,
  • Współpraca międzydziałowa w kwestii ofertowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie inżynierskie,
  • Doświadczenie w ofertowaniu (min. 2 lata) – obowiązkowe,
  • Znajomość budownictwa przemysłowego – preferowana,
  • Umiejętność interpretacji dokumentacji technicznej,
  • Dobra znajomość angielskiego będzie atutem,
  • Organizacja pracy, praca zespołowa,
  • Znajomość MS Office, Auto CAD.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • Szkolenia i możliwość rozwoju,
  • Benefity: ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa,
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie.

  • Praca Buk
  • Doradca Buk
  • Przedstawiciel handlowy Buk
  • Buk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228