Doradca Sprzedaży
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
24. 5. 2024

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych dla jednego z Klientów z branży odzieżowej poszukuje pracownika na stanowisko:
DORADCA SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: POZNAŃ
Zakres obowiązków:
- zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów w sklepie
- aktywne doradztwo i pomoc Klientowi w zakupach
- dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami marketu, dotowarowanie i składanie ubrań na przydzielonej sekcji
- utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami marketu
Wymagania:
- komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem
- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
- inicjatywa i zaangażowanie w pracę
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze Klienta
- orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym - warunek konieczny
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- dobrą atmosferę w pracy oraz wsparcie zespołu w początkowej fazie zatrudnienia
- dodatkowe benefity
Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Doradca Poznań
  • Doradca finansowy Poznań
  • Doradca ubezpieczeniowy Poznań
  • Doradca rolniczy Poznań
  • Doradca inwestycyjny Poznań
  • Doradca restrukturyzacyjny Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678