Doradca Klienta z językiem francuskim
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Opis stanowiska:

przyjmowanie zgłoszeń związanych z trudnościami technicznymi
analizowanie i diagnozowanie problemów technicznych
udzielanie pomocy technicznej za pomocą telefonu, czatu lub e-maila
dokumentowanie zgłoszeń, opis przeprowadzaonych interwencji oraz działań podjętych w celu rozwiązania problemu
współpraca z zespołem wsparcia IT

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie
umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
praca na pełny etat
prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
liczne i nietsandardowe benefity, m.in. dostęp do platform rozrywkowych oraz wspomagający rozwój zawodowy i osobisty
praca w branży przyszłości
praca dostępna w lokalizacjach: Lublin, Katowice, Kraków, Opole

Wymagania

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego
gotowość do rozpoczęcia kariery w IT
pozytywne nastawienie do pracy
umiejętność efektywnej komunikacji i wspołpracy z zespołem

Mile widziane:
podstawowe umiejętności informatyczne (oprogramowanie Microsoft, korzystanie z Internetu, obsługa sprzętu itp.)
wiedza techniczna

  • Praca Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Doradca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509