Doradca klienta w sklepie
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Agata Muszyńska
8. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

Przedstawiciel/konsultant ds. sprzedaży detalicznej wyrobów tytoniowych na lotnisku.

Zakres obowiązków:

Cel główny:

Doradztwo pełnoletnim konsumentom w zakresie wyboru wyrobów tytoniowych, ich ceny detalicznej, informowaniu o rodzaju marek, itp.

Zwiększanie konwersji i maksymalizowanie koszyka zakupów poprzez zwiększenie świadomości konsumenta.

Realizacja celów sprzedażowych ustalonych przez klienta.

Widoczność produktu:

Utrzymywanie właściwej ekspozycji produktów na stoiskach merchandisingowych w oparciu o najnowsze planogramy.

Informowanie o wszelkich konkretnych zmianach w sklepie, w tym na przykład: cenie sprzedaży detalicznej, wprowadzeniu produktu na rynek, instalacji jednostki merchandisingowej, zmianach przestrzeni, wymaganych konserwacji lub naprawach.

Zapewnienie prawidłowych metek cenowych na produktach.

Dostępność produktu:

Zapewnianie dostępności produktów poprzez uzupełnianie produktów o niskim poziomie zapasów (dostarczonych do sklepu).

Zapewnianie świeżości zapasów poprzez regularną rotację zapasów (FIFO).

Dbanie, aby produkty i jednostki handlowe były czyste (kartony, witryny, elementy wizualne, kasetony świetlne, półki itp.)

Raportowanie:

Przygotowywanie i składanie raportów zgodnie z ustaloną częstotliwością i formatem wymaganym przez WIT.

Nasze wymagania

Doświadczenie zawodowe - Minimum 1-letnie doświadczenie, mile widziane w handlu, ale nie jest to wymogiem.

Języki - biegła znajomość angielskiego oraz polskiego. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Podstawowe Kompetencje cyfrowe: korzystanie z Internetu na telefonie komórkowym, tablecie, laptopie lub komputerze PC, komunikacja online za pomocą poczty elektronicznej i mediów społecznościowych itp.

Prosimy CV w języku angielskim

To oferujemy

Praca od kwietnia do końca roku z możliwością przedłużenia.

Praca na terenie sklepu bezcłowego na lotnisku w Warszawie.

Umowa cywilno-prawna – 4500 zł na rękę/ miesiąc.

5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie - harmonogram zmienny, ustalony na koniec każdego miesiąca pracy.

8 godzin pracy pomiędzy 8:00 rano 19:00.

5 dni w tygodniu (najczęściej wolne dni w środku tygodnia).

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Agata Muszyńska z siedzibą w: Woroniczka 31/34, 02-640 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: czasownik+lotnisko@dna.com.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: czasownik+lotnisko@dna.com.pl.

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075