Doradca klienta w sklepie
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
A&M Premium Distribution Sp. z o.o.
20. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż i obsługa klienta w naszym salonie, budowanie stałych relacji z klientem,
  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta, doradztwo w zakresie oferowanego produktu,
  • obsługa procesu reklamacji,
  • kompletowanie zamówień e-commerce,
  • kontrola stanów magazynowych oraz zamówienia i przyjęcie towaru w sklepie stacjonarnym po dostawie,
  • utrzymywanie porządku w sklepie stacjonarnym, dbanie o estetykę i wygląd salonu
  • współpraca z magazynem oraz firmami kurierskimi,
  • tworzenie i aktualizowanie ciekawych, wartościowych i unikalnych opisów produktów na stronie www, wprowadzanie nowych produktów z dbałością o ich najlepszą prezentację.

Nasze wymagania

łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem,

doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta,

dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin, także w soboty),

optymizm, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

wysoka kultura osobista i aparycja.

Mile widziane:

doświadczenie w sprzedaży produktów luksusowych,

doświadczenie w e – commerce,

lekkie pióro – wsparcie w działaniach SEO,

znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w firmie, której kapitałem są ludzie,
  • umowę o pracę,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • przyjazne i dynamiczne środowisko,
  • pracę z rozpoznawalnymi na całym świecie renomowanymi markami Premium
  • pakiet szkoleń wprowadzających,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551