Doradca Klienta w salonie optycznym
  • Myszków
Myszków, Myszków, śląskie, Polska
Ziko Optyk z o.o..
26. 3. 2024

Ziko Optyk to profesjonale punkty optyczne, stworzone z myślą o tych, którzy pragną powierzyć swój wzrok najlepszym specjalistom w dziedzinie optyki, a także poszukują modnych opraw w bardzo korzystnych cenach. Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

W związku z planowanym rozwojem sieci salonów optycznych poszukujemy kandydatów na

stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa Klienta, zgodna z przyjętymi standardami firmy
  • Aktywny udział w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania dla Klienta
  • Dobór okularów i opraw okularowych (mile widziany ukończony kurs stylizacji)
  • Udział w akcjach marketingowych i reklamowych
  • Dbałość o estetyczny wygląd salonu oraz ekspozycje towarów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy związanej z bezpośrednią obsługa Klienta (mile widziane doświadczenie w branży optycznej)
  • Min. średnie wykształcenie
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z Klientami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Pozytywne nastawienie
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym kontakt z Klientem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Premia za polecanie przyjaciół
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności

  • Praca Myszków
  • Doradca Myszków
  • Myszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714