Doradca klienta
  • Zawiercie
Zawiercie, Zawiercie, Śląskie, Polska
ADREAMS
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteśmy expertem.

Media expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy

ambitne plany, to także przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy:

Doradcy klienta

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem

handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej

niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller)

Twoje zadania:

  • dobór produktów do potrzeb klientów
  • zapewnienie kkompleksowej obsługi poprzez polecenie akcesoriów oraz usług dodatkowych
  • Prowadzenie rozów handlowych zgodnie z naszymi standardami
  • przyjmowanie dostaw
  • ekspozycja towarów
  • dbanie o ład i porządek w elektromarkecie

Oczekujemy:

  • komunikatywności i umiejętności
  • wsłuchiwania się w potrzeby klientów

    orientacji na osiąganie celów sprzedażowych
  • dążenie do podnoszenia wiedzy i kompetencji
  • doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatokwym atutem

Zapewniamy Ci:

  • średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że:
    • ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł
    • ponad 20% zarabia 7 - 8 tys. zł.
    • sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!
  • promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc

    (masz spokojnągłowę do wdrożenia w obowiązki)
  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

    (także dla Twojej rodziny)
  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
  • zniżki na zakupy w naszych elektromarketach
  • Program Poleceń Pracowników (do 2000 zł za osobę)
  • bony i premie świąteczne
  • nagrody jubileuszowe
  • szansę na awans
  • wsparcie fundacji Mediaexpert "Włącz się".
  • kontakt z najnowszą technologią
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Praca Zawiercie
  • Doradca Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714