Doradca Klienta w Salonie Mebli Kuchennych
  • Janki
mazowieckie, Janki, mazowieckie, Polska
HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA
16. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • doradzanie Klientom rozwiązań w zakresie mebli kuchennych i AGD
  • doradzanie biurom architektonicznym i innym instytucjom, przy doborze optymalnego produktu z oferty firmy
  • aranżowanie i prowadzenie prezentacji wyrobów
  • realizacja wyznaczonych przez firmę celów w zakresie sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie związane z aranżacją wnętrz
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność komunikacji i siła przekonywania
  • samodzielność
  • doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy klienta
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę w obszarze dystrybucji i aranżacji mebli kuchennych oraz mebli indywidualnie projektowanych, łączących w sobie niepowtarzalne wzornictwo i nowoczesne technologie. Naszym pracownikom zapewniamy bardzo dobrą atmosferę pracy i szansę na rozwój w dynamicznym, międzynarodowym otoczeniu (szkolenia w kraju i za granicą). Zapewniamy dobre i adekwatne do osiągnięć wynagrodzenie z systemem premiowym. Nasze mocne strony to elastyczność, innowacyjność i mocna pozycja rynkowa.

  • Praca mazowieckie
  • Doradca Wysokie Mazowieckie
  • Doradca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080