Doradca klienta - STAŁA PODSTAWA I PREMIE!
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
4LifeDirect
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
* Telefoniczna sprzedaż ubezpieczeń na życie i zdrowie
* Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
* Realizacja wyznaczonych wskaźników KPI
Nasze wymagania:
* Energia i determinacja do osiągania celów
* Dostępności w pełnym wymiarze godzin oraz wykształcenia średniego (techniczne/ogólnokształcące/maturalne)
* Umiejętności komunikacyjne - dar przekonywania będzie dodatkowym atutem
*Płynna znajomość języka polskiego
To oferujemy:
* Stabilne zatrudnienie
* Stałą podstawę i wysokie bonusy
* Opiekę wykwalifikowanych trenerów oraz profesjonalne szkolenia
* Indywidualną ścieżkę kariery
* Ubezpieczenie grupowe,Opiekę medyczną, kartę Multisportu, lekcje j. angielskiego, konkursy sprzedażowe
* Nowoczesne biuro w samym centrum Warszawy
* Pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659