Doradca Klienta / Menedżer działu handlowego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Beauty2030 Sp. z o.o.
21. 5. 2024

Spółka Beauty2030 zajmuje się handlem włosami do produkcji peruk, tresek, doczepów i spinek. Włosy nabywane są od osób prywatnych w całej Europie, a klienci pozyskiwani są za pomocą reklamy w Internecie oraz rekomendacji klientów i specjalistów pracujących w branży kosmetycznej.

Wielka międzynarodowa firma House of Hair zaprasza do swojego przyjaznego zespołu Menedżera z co najmniej rocznym doświadczeniem w obszarze sprzedaży lub komunikacji (praca w komfortowym biurze w Warszawie).

Obowiązki obejmują

  • wsparcie i pomoc klientkom, którzy zwrócili się do nas

Wymagania:

  • dobra znajomość języka polskiego oraz rosyjskiego lub ukraińskiego warunek konieczny
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży
  • energiczność, ambicja i komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność przyswajania nowej wiedzy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja (zaproponuj własne oczekiwane wynagrodzenie)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • stałe szkolenia
  • przyjazne rodzinne biuro
  • fantastyczne międzynarodowe wydarzenia korporacyjne

  • Praca Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696