Doradca Klienta (marki Śnieżka)
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
OEX S.A.
10. 3. 2024

Pro People jako spółka należąca do Grupy kapitałowej OEX S.A., działająca w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu, poszukuje dla Śnieżka Trade of Colours osób do współpracy w markecie budowlanym, które będą odpowiedzialne za sprzedaż farb marek Magnat, Vidaron, Śnieżka i Rafil.

Obowiązki

  • bieżąca obsługa klienta i doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • realizacja planu sprzedaży
  • raportowanie swoich działań i efektów pracy
  • przyjmowanie dostaw
  • dbałość o ekspozycję produktową w sklepie i jej zgodność ze standardami firmy, oraz aktualnymi promocjami

Wymagania

  • otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji
  • zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych
  • chęć podnoszenia kwalifikacji, gotowość do szkoleń
  • umiejętność pracy w zespole
  • dostępność do pracy w soboty

Oferujemy

  • umowę zlecenie w wymiarze 100h/msc
  • elastyczny grafik umożliwiający łączenie pracy z innymi obowiązkami
  • pracę w dni robocze oraz soboty
  • stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
  • szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne

  • miejsce pracy: Częstochowa, OBI, dział farb

  • Praca Częstochowa
  • Menedżer marki Częstochowa
  • Tajemniczy klient Częstochowa
  • Doradca Częstochowa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Częstochowa
  • Doradca finansowy Częstochowa
  • Doradca ubezpieczeniowy Częstochowa
  • Doradca rolniczy Częstochowa
  • Doradca restrukturyzacyjny Częstochowa
  • Doradca inwestycyjny Częstochowa
  • Doradca podatkowy w Polsce Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551