Doradca klienta
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
29. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż oraz profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • dbałość o bardzo dobry wizerunek, funkcjonowanie i wystrój Salonu,
  • budowanie trwałych relacji na naszymi Klientami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • życzliwość innym, uczciwości i uśmiech na co dzień,
  • ambicja i nastawienia na wspólne osiąganie sukcesów,
  • dążenie do nieustannego podnoszenia swoich kompetencji.

To oferujemy

  • jasne ścieżki rozwoju stanowiskowego,
  • atrakcyjny system premiowy oraz bonusy na produkty firmowe,
  • bogaty pakiet szkoleniowy stanowiący realne wsparcie,
  • system kafeteryjny, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • unikatową kulturę i atmosferę oraz pracę z ludźmi zaangażowanymi w rozwój marki.

  • Praca Częstochowa
  • Tajemniczy klient Częstochowa
  • Doradca Częstochowa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Częstochowa
  • Doradca finansowy Częstochowa
  • Doradca ubezpieczeniowy Częstochowa
  • Doradca rolniczy Częstochowa
  • Doradca inwestycyjny Częstochowa
  • Doradca restrukturyzacyjny Częstochowa
  • Doradca podatkowy w Polsce Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782