Doradca klienta ds. kredytów frankowych
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
DSA Investment S.A.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych
  • obsługa potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą
  • sprzedaż bezpośrednia w modelu stacjonarnym lub zdalnie
  • obsługa posprzedażowa Klientów

WYMAGANIA:

Od kandydatów wymagamy:

  • umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem
  • zdolności budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • otwartość na nowe wyzwania oraz zaangażowanie
  • realizacji celów sprzedażowych
  • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, jednak umiejętności nabyte w sprzedaży będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

Jeśli dołączysz do nas otrzymasz:

  • wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy
  • umowę o współpracę (tzw. umowa B2B lub umowa zlecenie)
  • rozbudowany pakiet szkoleń, który przygotuję Cię do pracy
  • pełne wsparcie merytoryczne i kompetencyjne
  • jasne zasady współpracy i przejrzystą ścieżkę kariery
  • udział w konkursach sprzedażowych z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. wyjazdy zagraniczne
  • wsparcie w dotarciu do Klienta np. poprzez dostarczenie baz potencjalnych klientów
  • elastyczność w swobodzie działania i dyspozycyjności – możliwość podjęcia współpracy jako pracy dodatkowej

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na:

  • ZAROBKI adekwatne do zaangażowania;
  • SZKOLENIA, które przygotują Cię do pracy;
  • JASNE ZASADY: przejrzysta ścieżka kariery i elastyczne formy zatrudniania;
  • SATYSFAKCJĘ i zadowolonych klientów, którym pomożesz uwolnić się od kredytu.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Doradca Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570