Doradca Klienta
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
My Murapol
19. 4. 2024

Home Credit Group sp. z o. o. jest spółką specjalizująca się w kompleksowej obsłudze procesów sprzedażowych w Grupie Murapol, która od 20 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski oraz zagranicą. W skład Grupy Murapol wchodzi kilkadziesiąt spółek, które operują w trzech segmentach rynku: deweloperskim, wykonawczym oraz inwestycyjnym.

Twój zakres obowiązków

  • pozyskanie i aktywne prowadzenie klienta
  • obsługa i kontrola procesu sprzedaży
  • obsługa systemu crm
  • realizacja zadań sprzedażowych
  • podpisywanie umów deweloperskich
  • bieżąca obsługa klientów spółki w zakresie zagadnień związanych z procesem sprzedaży oraz pomoc w tym obszarze

Nasze wymagania

Idealny kandydat to osoba:

  • pełna entuzjazmu, która nie boi się wyzwań
  • potrafiąca pracować pod presją czasu
  • o wysokiej kulturze osobistej, potrafiąca odnaleźć się w każdej sytuacji
  • lubiąca pracę z ludźmi oraz wyzwania, które stawiają przed nią kolejni Klienci
  • zainteresowana tematyką nieruchomości
  • potrafiąca aktywnie pozyskiwać klientów i posiadająca zdolności handlowe
  • z doświadczeniem zawodowym zdobytym w segmencie obrotu nieruchomościami

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
  • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
  • szkolenia specjalistyczne
  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

  • Praca Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Doradca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075