Doradca Klienta Biznesowego rynku SE - współpraca B2B
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
PLAY (P4 Sp. z o.o.)
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie i telefoniczna sprzedaż usług z portfolio grupy Play, dla klientów biznesowych segmentu SE (Mobile, FIX, Cloud)
  • Aktywne poszukiwanie możliwości dotarcia do nowych grup Klientów, nawiązywanie relacji i efektywne utrzymywanie pozyskanych Klientów
  • Przygotowywanie i składanie ofert oraz monitorowanie procesu podpisywania umów z Klientami
  • Analiza rynku pod względem pozyskania potencjalnych Klientów z segmentu SE, a także monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w telefonicznej sprzedaży - minimum 2 lata i chcesz robić nowe, ciekawe projekty
  • Wiesz co to sprzedaż i negocjacje
  • Potrafisz skutecznie wyszukiwać Klientów, wykonywać cold call i nawiązywać długofalowe relacje
  • Jesteś zdeterminowany i odpowiedzialny
  • Chcesz się rozwijać w prowadzeniu negocjacji handlowych i przygotowywaniu prezentacji dla klientów
  • Jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, system prowizyjny
  • Współpraca B2B
  • Szkolenia z nowoczesnych produktów (unikatowa wiedza na przyszłość)
  • Możliwość prowadzenia ciekawych, zaawansowanych projektów sprzedażowych (klient B2B)
  • Pracę w dużej, prężenie działającej na rynku firmie telekomunikacyjnej
  • Atmosferę sprzyjającą związaniu się z nami na dłużej
  • Stałe wsparcie Zespołu w trakcie realizacji zadań
  • W perspektywie możliwość rozwoju w dużej organizacji
  • Możliwość skorzystania z dedykowanych programów benefitowych (Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Doradca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864