Doradca Klienta Biznesowego Orange
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Optimo Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych oraz ICT dla klientów biznesowych
  • negocjacje, sprzedaż i przygotowywanie ofert handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa posprzedażowa
  • monitorowanie rynku
  • praca na przydzielonym portfelu klientów

Nasze wymagania

  • posiadanie doświadczenia w sprzedaży
  • chęć podejmowania wyzwań sprzedażowych
  • otwartość na rozwój i chęć uczenia się
  • umiejętność budowania relacji z Klientami
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • pakiet na start, wsparcie finansowe
  • program wdrożeniowy, szkolenia produktowe i sprzedażowe przy wsparciu trenera
  • atrakcyjne premie uzależnione od wyników
  • wsparcie operacyjne doświadczonego managera
  • stabilne warunki pracy w ramach umowy b2b
  • elastyczne godziny pracy
  • konkursy sprzedażowe

Jesteśmy zespołem ekspertów sprzedaży usług i rozwiązań wiodącego operatora telekomunikacyjnego – Orange Polska. Do naszego dynamicznego kanału dystrybucji, zapraszamy osoby, które chciałyby realizować swoje ambicje współpracując z klientami biznesowymi. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes i swoich klientów – dołącz do nas!

  • Praca Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Doradca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322