Doradca Klienta > praca w sklepie > do 7500 zł
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad
28. 5. 2024

Chcesz połączyć pasję do aranżacji wnętrz z umiejętnościami sprzedażowymi?
Dołącz do zespołu i rozwijaj się w bezpośrednim kontakcie z klientami.
Lokalizacja miejsca pracy - Bielany Wrocławskie
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie do 5500 zł brutto
- miesięczne premie sprzedażowe nawet do 2000 zł brutto
- kartę sportową oraz opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
- bony świąteczne
- udział w szkoleniach
- rozwój w ramach ścieżki kariery
- udział w eventach np. business run
Zadania:
- obsługa klienta - doradztwo
- dbałość o dokumentację sprzedażową i posprzedażową
- rozmieszczanie towaru na sali sprzedaży
Oczekujemy:
- wcześniejszego doświadczenia jako sprzedawca/doradca klienta
- umiejętności obsługi komputera

  • Praca Wrocław
  • Tajemniczy klient Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Doradca rolniczy Wrocław
  • Doradca inwestycyjny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678