DORADCA KLIENTA
  • Koźmin Wielkopolski
Koźmin Wielkopolski, 63-720 Koźmin Wielkopolski, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
PEKT FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie min. średnie, kontakt z klientem, kultura osobista, mile widziane doświadczenie oraz znajomość branży (praca w banku)
Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem
pracodawca poszukuje pracownika w placówce partnerskiej
praca Santander Bank Polska Koźmin Wlkp.
okres próbny do 3 m-cy

Inne wymagania
kontakt z klientem, kultura osobista, mile widziane doświadczenie oraz znajomość branży

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodoweśrednie ogólnokształcące

  • Praca Koźmin Wielkopolski
  • Doradca Koźmin Wielkopolski
  • Koźmin Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075