MECHANIK/ELEKTRONIK/AUTOMATYK
  • Krotoszyn
Krotoszyn, Mahle 6, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
"MAHLE" POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 4. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, elektronik, mechanik, automatyk, robotyk, mechatronik, min. 1 rok doświadczenia, naprawa robotów cnc, maszyn przemysłowych, znajomość układów pneumatycznych, serwisowanie, mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziana praktyczna znajomość sterowań PLC i CNC, mile widziane SEP 1 kV, wprowadzanie drobnych korekt w programach PLC
Zakres obowiązków: bieżące utrzymanie ruchu, nadzór nad stanem maszyn, usuwanie awarii, programowanie sterowników PLC, prace konserwacyjne, remontowe, planowanie i wykonywanie przeglądów okresowych
dojazd autobusem zakładowym (40 zł/m-c) z miejscowości: Ostrów Wlkp., Krotoszyn, Jarocin, Milicz, Pleszew, Odolanów, Rawicz, Kalisz - 1 zmiana
okres próbny do 3 m-cy z możliwością przedłużenia
3 zmiany 4 brygady

Inne wymagania
min. 1 rok doświadczenia, naprawa robotów cnc, maszyn przemysłowych, znajomość układów pneumatycznych, serwisowanie, mile widziana praktyczna znajomość sterowań PLC i CNC, mile widziane SEP 1 kV, wprowadzanie drobnych korekt w programach PLC

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
ruch ciągły

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe, kierunek: elektronik, mechanik, automatyk, robotyk, mechatronikśrednie branżowe

  • Praca Krotoszyn
  • Mechanik Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190