Doradca ds. ulg i umorzeń
  • Piła
Piła, Piła, wielkopolskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345299

Obowiązki

Cel stanowiska:

Zapewnia realizację zadań z zakresu udzielania ulg i umarzania należności z tytułu składek, nienależnie pobranych świadczeń oraz należności FAL w zakresie przyjmowania wniosków oraz bezpośrednich kontaktów z klientami.

Wymagania

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo, ekonomia, administracja),
  • minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi lub obsługą klientów.

Wymagania dodatkowe:

  • podstawowa znajomość przepisów Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz rozporządzeń do tej ustawy,
  • podstawowa znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Jeśli posiadasz poniższe kompetencje:

  • orientacja na cel,
  • orientacja na jakość,
  • komunikacja,
  • współpraca,
  • elastyczność,
  • nastawienie na rozwój,
  • orientacja na klienta,
  • rozwiązywanie problemów,
  • radzenie sobie w sytuacjach trudnych.

To zapraszamy do aplikowania/przesłania dokumentów przez formularz aplikacyjny (Aplikuj na dole oferty).

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,

Dodatkowe informacje:

  • poszukujemy 1 pracownika na stanowisko,
  • proces rekrutacji obejmować będzie test/sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku w zakresie podanym w ogłoszeniu oraz rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie Oddziału ZUS w Pile
  • skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,
  • oferty niekompletne, niepodpisane, przesłane po terminie nie będą rozpatrywane,