Doradca ds. ubezpieczeń i finansowań pojazdów
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Silesian Voivodeship, Polska
Carolina Toyota Bielsko
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa Klientów salonu Toyoty w zakresie sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych .
  • Ścisła współpraca ze sprzedawcami samochodów oraz czynny udział w realizacji wyników sprzedaży
  • Wykonywanie czynności związanych z zawieraniem umów finansowych i/lub ubezpieczeniowych
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Dbałość o relacje z Klientami i wizerunek firmy

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum średnie
  • wymagane uprawnienia do wystawiania polis komunikacyjnych
  • mile widziane zgłoszenie jako czynny agent KNF
  • mile widziane uprawnienia w PZU
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność i odpowiedzialność

Dołącz do nas!

OFERUJEMY:

  • Oferujemy umowę o pracę
  • Atrakcyjną ofertę na ubezpieczenia na życie
  • Możliwość skorzystania z pakietów socjalnych
  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Oferujemy realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Doradca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157