Doradca ds. Sprzedaży Części i Serwisu
  • Czeladź
Czeladź, Czeladź, śląskie, Polska
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż, części i usług serwisowych do dedykowanej grupy klientów;
  • Aktywne nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów;
  • Utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami;
  • Realizacja planów sprzedaży;
  • Raportowanie z prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży maszyn budowanych;
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office;
  • Zaangażowanie i entuzjazm w pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych;
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, tel. komórkowy;
  • Spotkania integracyjne, szkolenia;
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego;
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa etc.;
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.

  • Praca Czeladź
  • Doradca Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055