ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI
  • Kielce
Kielce, Panoramiczna 2, 25-503 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANISZONĄ ODPOWIEDZIALMOŚCIĄ
16. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

według stanowiska

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, wiedza fachowa i praktyczna dla obszaru administrowania nieruchomościami, doświadczenie w zarządzaniu/administrowaniu nieruchomościami, umiejętność ustalania priorytetów, planowania i organizacji pracy pod presją czasu, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B, mile widziana licencja zarządcy nieruchomości.
Zakres obowiązków: bieżąca kontrola nieruchomości, kontrola firm obsługujących nieruchomości, koordynacja prac przy okresowych kontrolach budynków, przygotowywanie zleceń na wykonanie bieżących napraw i kontroli, prowadzenie dokumentacji nieruchomości zgodnie z obowiązującym prawem i standardami naszej firmy, utrzymywanie kontaktów z Zarządami Wspólnot i prowadzenie korespondencji z mieszkańcami, firmami, instytucjami ,współpraca z działem księgowości, współpraca z inspektorami ds. technicznych.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

  • Praca Kielce
  • Administrator nieruchomości Kielce
  • Administrator IT Kielce
  • Agent nieruchomości Kielce
  • Zarządca nieruchomości Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782