Doradca ds. Nieruchomości
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Metrohouse
29. 5. 2024

METROHOUSE jedna z największych firm z branży nieruchomości w związku z rozbudową zespołu sprzedażowego poszukuje kandydatów na stanowisko Doradca ds. nieruchomości
Twój zakres obowiązków:
- aktywne i systematyczne pozyskiwanie klientów
- przesyłanie raportów z wykonanej pracy
- odbywanie spotkań z klientami
- prezentacja nieruchomości
- podpisywanie umów pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
- kierowanie każdego klienta do naszego doradcy finansowego w celu uzyskanie najlepszej formy finansowania inwestycji
- kompleksowa obsługa ofert i utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami
- codzienne wykonywanie telefonów w celu umówienia spotkań z klientami
Nasze wymagania :
- wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
- umiejętność negocjacji
- nastawienie na rozwój zawodowy i osiąganie sukcesu
- samodzielność
- zajmowanie się aktywnym pozyskiwaniem ofert
- obsługa klientów na najwyższym poziomie i utrzymywanie z nimi długofalowych relacji biznesowych
- znakomita organizacja czasu
Mile widziane: doświadczenie w branży lub branżach pokrewnych ( finanse, bankowość, ubezpieczenia)
To oferujemy:
- szansę na dobre zarobki
- pakiet atrakcyjnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i osobisty
- nasze know-how dla Ciebie
- solidne umowy biznesowe
- umowę zlecenie dla osób które zaczynają w branży
- narzędzia służbowe laptop, telefon służbowy, aparat, statyw
- spotkania integracyjne
Cv prosimy kierować na adres mailowy podany w ogłoszeniu. Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Kielce
  • Administrator nieruchomości Kielce
  • Agent nieruchomości Kielce
  • Zarządca nieruchomości Kielce
  • Doradca Kielce
  • Doradca restrukturyzacyjny Kielce
  • Doradca finansowy Kielce
  • Doradca ubezpieczeniowy Kielce
  • Doradca rolniczy Kielce
  • Doradca inwestycyjny Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080