Doradca ds. Leasingu
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Alior Leasing
9. 12. 2023

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie planów sprzedażowych produktów leasingowych poprzez obsługę klientów biznesowych w dedykowanych kanałach dystrybucji;
  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na rynku lokalnym;
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi spółki;
  • identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, prezentowanie i negocjowanie ofert oraz finalizacja procesu sprzedaży;
  • analizowanie trendów rynkowych i działań konkurencji w wyznaczonym obszarze;
  • współdziałanie w rozwijaniu i usprawnianiu procesów sprzedażowych;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i jej produktów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B;
  • poszukujemy ludzi, którzy lubią sprzedaż i dobrze czują się w pracy z klientem;
  • jeśli nie posiadasz doświadczenia – dostaniesz pakiet szkoleń i praktyczną wiedzę od naszych managerów;
  • umiejętność zdobywania i budowania portfela klientów oraz utrzymywania relacji biznesowych;
  • komunikatywność, inicjatywa i motywacja do wysokich wyników;
  • aktywne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży leasingowej, bankowości, ubezpieczeniach, finansach oraz współpracy z dostawcami maszyn i urządzeń i dealerami samochodów;
  • znajomość lokalnego rynku i jego potrzeb.

To oferujemy

  • stabilną współpracę w ramach B2B lub zatrudnienie na umowę o pracę;
  • rynkowe wynagrodzenie podstawowe;
  • atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od realizacji planów sprzedażowych;
  • samochód służbowy lub dofinansowanie samochodu służbowego (B2B);
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy;
  • pakiet szkoleń onboardingowych i kompleksowe wdrożenie produktowe;
  • benefity m.in. platforma MyBenefit; opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie;
  • rozwój i zdobywanie wiedzy pod okiem profesjonalistów;
  • partnerskie podejście i wspierające środowisko pracy;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • ryczałt na paliwo
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Alior Leasing jako uniwersalna firma leasingowa wraz z rozwojem powiększa strategiczne zasoby i poszukuje ambitnych osób, które chcą się rozwijać, osiągać wysokie wyniki i razem budować naszą przyjazną organizację.

Pomagamy zdobyć wiedzę i doświadczenie w pracy związanej z leasingiem, sprzedażą i finansami i doceniamy wkład i zaangażowanie naszych zespołów.

Alior Leasing Sp. z o. o. jest częścią grupy Alior Bank, ogólnopolskiego banku uniwersalnego i jednej z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy działania.

  • Praca Lublin
  • Doradca Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714