DORADCA DS. KLIENTÓW STRATEGICZNYCH
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
8. 6. 2024

1079736901

Obowiązki

  • utrzymujesz i rozwijasz relacje biznesowe ze strategicznymi klientami banku sektorów: rolnictwo i przemysł spożywczy,
  • pozyskujesz nowych klientów strategicznych dla banku i rozszerzasz zakres współpracy z dotychczasowymi,
  • rozwijasz i wdrażasz produkty kierowane do klientów w wybranym sektorze,
  • prowadzisz negocjacje z klientami strategicznymi dotyczące warunków współpracy,
  • opracowujesz projekty przepisów wewnętrznych banku dotyczące tworzonych produktów z uwzględnieniem optymalizacji sprzedaży i obsługi, monitorujesz funkcjonowanie i ich usprawnienie,
  • kształtujesz oferty cenowe produktów dla strategicznych klientów korporacyjnych,
  • dokonujesz analizy opłacalności produktów,
  • współpracujesz z innymi komórkami organizacyjnymi banku.

Wymagania

  • znasz rynek bankowy w Polsce,
  • posiadasz min. rok doświadczenia w bankowości w obszarze korporacyjnym lub firm, przedsiębiorstw,
  • posiadasz wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentami,
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • lubisz pracować w zespole, jesteś osobą sumienną, nieszablonowo myślisz na temat zmieniającego się rynku bankowego,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś osobą otwartą na podróże służbowe.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678