Doradca ds. klientów strategicznych – Online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Eurozet
6. 6. 2024

Grupa Eurozet to wspólny szyld połączonych zespołów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory (GRA). Portfolio nowej grupy radiowej tworzy 9 stacji z TOP20 najczęściej słuchanych rozgłośni w Polsce: Radio ZET, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus. Grupa Eurozet to także serwisy internetowe, m.in. tokfm.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl, radiopogoda.pl, zloteprzeboje.pl i rockradio.pl oraz serwis podcastowo-muzyczny Tuba.

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • sprzedaż powierzchni reklamowej w serwisach Grupy Eurozet (Radio Zet, Tuba, TokFm, etc.);
  • rozwijanie współpracy i opieka nad ustaloną grupą domów mediowych oraz aktywne pozyskiwanie nowych współprac z agencjami interaktywnymi;
  • przygotowywanie ofert niestandardowych oraz media planów;
  • obsługa briefów nadesłanych przez agencje;
  • opieka nad prowadzonymi kampaniami i optymalizacja wyników;
  • raportowanie wyników sprzedażowych;
  • stała współpraca z działami spółki – redakcje, butik kreatywny, działy handlowe.

✅ Nasze wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży w segmencie digital;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • dobra znajomość rynku mediów;
  • znajomość terminologii z obszaru digital;
  • umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zorientowanie na realizację celów.

➡ Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą;
  • pracę w systemie hybrydowym;
  • zdobycie ciekawego doświadczenia pracując dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce;
  • udział w interesujących i nowatorskich projektach;
  • poszerzanie horyzontów zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość zamówienia karty sportowej dla Ciebie i osoby towarzyszącej;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie;
  • dostęp do platformy elearningowej;
  • pakiet zniżek firmowych;
  • program poleceń – możliwość uzyskania nagrody finansowej za skuteczną rekomendację znajomego do pracy;
  • dodatkowe dni wolne od pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Praca Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678