Doradca ds. energii, gazu ziemnego i fotowoltaiki - Partner Sprzedaży, Grupy Sprzedażowe
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
PREMIUM ENERGIA Sp. z o.o.
8. 4. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę tj. energii elektrycznej, gazu ziemnego, fotowoltaiki, audytów energetycznych, DSR, optymalizację kosztów
  • budowanie bazy klientów, podtrzymywanie dobrych relacji
  • przygotowywanie dokumentów - umowy, porozumienia, aneksy, pisma, etc.
  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego dla Klientów B2B
  • lub instalacji fotowoltaicznej dla klientów B2B
  • komunikatywność i nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • silna motywacja do osiągania założonych celów
  • posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. B
  • własny portfel Klientów będzie dodatkowym atutem
  • łatwość pracy z narzędziami informatycznymi (m.in. CRM, Excel)

To oferujemy

  • stabilna współpraca B2B
  • wysoka prowizja
  • szkolenia
  • szeroką gamę usług, produktów oraz partnerów biznesowych; dopasowane do każdego klienta
  • konkurencyjne stawki wyjściowe oferowanych produktów
  • szybką realizację procesów posprzedażowych
  • duży wachlarz materiałów marketingowych
  • wsparcie Back Office i mentora w pierwszych miesiącach pracy
  • dla najlepszych gotowa baza leadów oraz umawianie spotkań z klientami przez nasze doświadczone Call Center
  • możliwość rozwoju, budowania grup sprzedażowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego

O nas

Grupa Premium Energia to prężnie rozwijająca się firma z branży energetycznej. Od 8 lat obniżamy rachunki za energię i gaz poprzez sprzedaż produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Marka Premium Energia jest liczącym się na rynku graczem oferującym szeroką gamę produktów: sprzedaż energii elektrycznej i gazu ziemnego, audyty energetyczne, doradztwo oraz montaż instalacji fotowoltaicznych, outsourcing zarządzania mediami. Mamy własną hurtownie, oraz wysokiej jakości komponenty. O jakości marki świadczą liczne rekomendację.

Aktualnie obsługujemy największe firmy na śląsku.

Naszym bieżącym celem jest poszerzenie zasięgów na pozostałe regiony Polski. W związku z czym rozpoczęliśmy rekrutację na nowe stanowiska.

Zapewniamy pakietem szkoleń na start oraz wsparcie mentora przez cały okres wdrożenia. Czekamy na Twoje CV jeśli chcesz być jednym z naszych specjalistów i pracować w branży, której kryzys nie zagraża.

Dołącz do prężnie rozwijającej się firmy i miej wpływ na ochronę środowiska.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. kadr i płac Szczecin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Szczecin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Szczecin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Szczecin
  • Doradca Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Doradca finansowy Szczecin
  • Doradca inwestycyjny Szczecin
  • Doradca restrukturyzacyjny Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293