DORADCA BANKOWOŚCI HIPOTECZNEJ
  • Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój, Krynica-Zdrój, małopolskie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1043639601

Obowiązki

  • nawiązujesz współpracę z klientami bankowości hipotecznej,
  • przeprowadzasz analizę potrzeb klientów,
  • rozszerzasz zakres współpracy z klientami bankowości hipotecznej, oferując im nowe produkty bankowe i ubezpieczeniowe,
  • realizujesz indywidualny cel sprzedażowy.

Wymagania

  • masz doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klientów bankowości hipotecznej,
  • lubisz ludzi, chcesz pracować z klientami bankowości hipotecznej, rozpoznawać ich potrzeby i utrzymywać z nimi długotrwałe relacje,
  • masz wiedzę z zakresu ekonomii i bankowości,
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe i aktywne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Profesjonalne szkolenia

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Krynica-Zdrój
  • Doradca Krynica-Zdrój
  • Krynica-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417