Pracownik Informacji Turystycznej i Muzeum
  • Muszyna
Muszyna, Muszyna, Małopolskie, Polska
Centrum Kultury i Czytelnictwa MiGU Muszyna
25. 4. 2024

Pracuj w Kulturze!Zapraszamy do aplikowania na stanowisko "Pracownik Informacji Turystycznej i Muzeum".
Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- dobra organizacja pracy,
- chęć do pracy, punktualność, sumienność,
- odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy w zespole.
- mile widziana znajomość języków obcych.
Zakres obowiązków:
- udzielanie informacji turystom i gościom w punkcie informacji turystycznej
- znajomość historii miasta oraz obiektów,
- obsługa kasy fiskalnej – sprzedaż biletów oraz pamiątek,
- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
- sprawne zarządzanie wieloma zadaniami jednocześnie
- dbanie o dobrą komunikację ze współpracownikami i przełożonymi,
- zachowanie wysokiej kultury osobistej i profesjonalizmu,
Oferujemy:
- szkolenia i doskonalenie swoich umiejętności zawodowych,
- elastyczny grafik,
- zniżki pracownicze w punktach CKiC Muszyna
- pracę w miłej atmosferze.
Więcej informacji na www.ckic.muszyna.pl

  • Praca Muszyna
  • Pracownik biurowy Muszyna
  • Pracownik produkcji Muszyna
  • Pracownik fizyczny Muszyna
  • Muszyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532