Dołącz do nas jako:  STARSZY ADMINISTRATOR
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1128981201

Obowiązki

  • administrujesz urządzenia samoobsługowe (bankomaty, wpłatomaty, opłatomaty) i ich oprogramowanie,
  • stanowisz zdalne wsparcie dla rozwiązywania problemów/incydentów zgłaszanych przez jednostki banku z zakresu działania urządzeń,
  • prowadzisz dokumentację oraz współpracujesz z dostawcami oprogramowania w zakresie obsługi błędów i problemów eksploatacyjnych,
  • uczestniczysz w pracach zespołów projektowych wdrażających nowe usługi na urządzeniach,
  • współdziałasz z administratorami zasobów informatycznych w zakresie współpracujących aplikacji oraz jednostkami biznesowymi,
  • testujesz poprawki serwisowe i nowe wersje aplikacji.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889