Dociepleniowiec - praca w Belgii
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
REGESS
12. 4. 2024

Poszukujemy doświadczonych dociepleniowców z własną działalnością do prac na terenie Belgii.

Obowiązki

  • •doświadczenie w kompleksowych pracach dociepleniowych,
  • •mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • •własna działalność gospodarcza + A1,
  • •umiejętność pracy zespołowej,
  • •rzetelność i samodzielność podczas pracy,
  • •systematyczność i terminowość w realizacji zadań.

Wymagania

Oferujemy

  • •legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • •regularne opłaty faktur,
  • •atrakcyjną stawkę godzinową,
  • •możliwość zakwaterowania,
  • •pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gdynia
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdynia
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdynia
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190