Praca w salonie w Gdyni od zaraz ! bez doświadczenia
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Studio Olimp
7. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Witam,
jesteśmy na rynku już 5 lat, ale stale rozwijamy nasz prestiżowy salon.
W związku z tym poszukujemy nowych osób do naszego elitarnego zespołu.
Oferujemy całkowite przeszkolenie z technik masażu przygotowujące do pracy. Salon oferuje masaże relaksacyjne.
Oferujemy:
*Bardzo wysokie, realne zarobki
*stałą pracę oraz największą bazę stałych klientów
* Swobodną atmosferę w pracy, która moim zdaniem jest najważniejsza :)
*elastyczny grafik
Oczekujemy:
*punktualności
*chęci do pracy
* wysokiej higieny osobistej
*dbałość o wizerunek
Opis stanowiska:
* wykonywanie masaży
*dbanie o porządek w salonie
Zapraszam serdecznie do kontaktu oraz na rozmowę kwalifikacyjną przy pysznej kawie.
Pozdrawiam i do zobaczenia! :)

  • Praca Gdynia
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdynia
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdynia
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190