Dobre Miejsce – Dobry Start – Płatny Staż w Centrali w dziale Zakupów
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Stokrotka Sp. z o.o.
6. 6. 2024

4252933

Obowiązki

  • Tworzenie raportów i analiz sprzedażowych
  • Wsparcie działu zakupów w zarządzaniu wybraną kategorią produktów
  • Monitorowanie danych i trendów rynkowych oraz efektywności wprowadzanych produktów
  • Dbanie o prawidłowość dokumentacji i przebiegu procesu zakupowego
  • Ewidencja danych w systemie

Wymagania

  • Osób, którym zależy na dobrym starcie w życie zawodowe.
  • Studentów ostatnich lat – lub II stopnia oraz absolwentów m.in. kierunków: ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie, prawo oraz pokrewnych.
  • Osób dyspozycyjnych do pracy w godzinach 8-16, które będą mogły nawiązać współpracę z firmą po odbytym stażu (warunek konieczny).
  • Osób ambitnych, chcących się rozwijać pod okiem najlepszych specjalistów.
  • Osób lubiących pracę z dużą liczbą danych i umiejących zadbać o dobrą organizację pracy (ważna jest dla nas dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel).

Oferujemy

  • Płatny dwumiesięczny staż (umowa o płatne praktyki).
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia podczas pracy przy projektach, którymi na co dzień zajmujemy się w Stokrotce.
  • Wsparcie merytoryczne naszych specjalistów podczas odbywania stażu.
  • Możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • Bonus

    urlopowy
  • szkolenia

Źródło: Stokrotka/Praca

  • Praca Lublin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851