Płatny Staż / Praktyki w dziale Jakości
  • Niemce
Niemce, Niemce, lubelskie, Polska
PO Lighting Poland Sp. z o.o.
2. 5. 2024

Plastic Omnium to wiodący na świecie dostawca innowacyjnych rozwiązań zapewniających wyjątkową, bezpieczniejszą i bardziej zrównoważoną mobilność. Kierując się innowacjami od momentu powstania, Grupa opracowuje i produkuje inteligentne systemy zewnętrzne, niestandardowe złożone moduły, systemy oświetleniowe, systemy czystej energii i rozwiązania w zakresie elektryfikacji dla wszystkich graczy w zakresie mobilności. Z przychodami ekonomicznymi w wysokości 9,5 miliarda euro w 2022 roku oraz globalną siecią 150 fabryk i 43 centrów badawczo-rozwojowych, Plastic Omnium polega na swoich 40 500 pracownikach, aby sprostać wyzwaniom związanym z transformacją mobilności. Dywizja Lighting Dywizja Lighting firmy Plastic Omnium obejmuje cały łańcuch złożonych systemów oświetleniowych, od komponentów po kompletne reflektory, od oświetlenia tradycyjnego po inteligentne i wysoko specjalistyczne produkty. Dywizja opracowuje rozwiązania wewnętrzne i zewnętrzne, które zapewniają większą swobodę projektowania, większe bezpieczeństwo i wspomaganie kierowcy.Płatny Staż / Praktyki zawodowe - In

Obowiązki

  • Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji procesu, opracowywanie standardów jakości
  • Zbieranie danych oraz raportowanie
  • Udział w procesie kalibracji sprzętu kontrolno pomiarowego
  • Pomiary komponentów i lamp
  • Zlecanie badań
  • Ewidencja statusu dostaw
  • Wsparcie Inspektorów oraz Inżynierów w zakresie analiz i reklamacji

Wymagania

  • Studenci studiów I i II stopnia na kierunkach: Inżynieria Produkcji, Bioinżynieria, Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Inżynieria i Analiza Danych lub pokrewne - warunek konieczny
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność min. 20h tygodniowo
  • Umiejętności organizacyjne, zarządzania czasem, priorytetyzacji zadań oraz planowania
  • Komunikatywność i proaktywne podejście

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na 3 miesiące
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka 28,5 zł brutto / h
  • Możliwość zawarcia kolejnych umów i nawiązania długoterminowej współpracy
  • Pakiet powitalny
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość zamawiania posiłków w aplikacji SmartLunch
  • Owocowe poniedziałki
  • Możliwość szkoleń wewnętrznych poprzez dedykowaną platformę
  • Zdobywanie praktycznej wiedzy i umiejętności w międzynarodowej firmie
  • Możliwość nauki od profesjonalistów
  • Wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę

  • Praca Niemce
  • Niemce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864