Do produkcji i montażu reklam
  • Ząbki
Ząbki, Ząbki, mazowieckie, Polska
PRK & ADS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 6. 2024

Obowiązki

  • prace warsztatowe związane z produkcją reklam (składanie, skręcanie, sklejanie)
  • montaż oraz demontaż kasetonów, liter przestrzennych, oznakowania kierującego
  • montaż innych reklam wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • aplikacje foli samoprzylepnych (witryn, ściany, tablice informacyjne, reklamy wolnostojące)

Wymagania

  • znajomość i doświadczenie z branży reklamowej mile widziane
  • skrupulatność i dbałość o detale
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi elektronarzędziami
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy po okresie wdrożenia
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności związanych z produkcją i montażem reklam

  • Praca Ząbki
  • Pracownik produkcji Ząbki
  • Ząbki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851