Digital Trade Engagement Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Jeśli masz pierwsze doświadczenia w marketingu lub jesteś zmotywowany do rozwoju w tym obszarze, a do tego lubisz pracę w dynamicznym środowisku, szukamy właśnie Ciebie.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży tytoniowej, poszukujemy obecnie pracownika tymczasowego na stanowisko Digital Trade Engagement Specialist.

Oczekujemy

  • doświadczenia w marketingu lub chęci rozwoju w tym obszarze
  • świetnej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie (mile widziane doświadczenie w obszarze komunikacji)
  • komunikatywności
  • umiejętności zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów
  • obsługi MS Office, szczególnie PowerPoint i Excel
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów Asana, Figma
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • pracę w systemie hybrydowym
  • benefity - kartę lunchową, prywatną opiekę medyczną
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • pracę w ciekawym miejscu i przyjaznej atmosferze

Zadania

  • współpraca z agencjami kreatywnymi oraz partnerami wewnętrznymi w zakresie tworzenia kampanii komunikacyjnych dla detalistów (kanały: digital, CRM i infolinia)
  • weryfikacja materiałów cyfrowych oraz drukowanych ze szczególnym uwzględnieniem poprawności merytorycznej oraz językowej. Współtworzenie materiałów komunikacyjnych.
  • wsparcie przy obsłudze konkursów prowadzonych na platformie dla detalistów, w tym współtworzenie regulaminów, materiałów konkursowych, wybór i logistyka nagród
  • dbanie o terminowość i poprawność treści udostępnianych poprzez kanały digital, CRM i infolinię, w tym bieżące zgłaszanie wykrytych błędów do osób odpowiedzialnych za dany obszar
  • wsparcie zespołu Digital Trade Engagement w realizacji codziennych zadań

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072