[dh] Mechanik/ Elektryk Utrzymania Ruchu + darmowy transport
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Human & Hunter Sp. Z O.O.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

serwis maszyn i urządzeń produkcyjnych,

wykonywanie napraw i przglądów maszyn produkcyjnych

WYMAGANIA:

wykształcenie średnie techniczne, np. mechanik / elektryk,

doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem,

podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych,

obsługa komputera oraz pakiety MS Office (Word, Excel),

jesteś wielozadaniowy.

OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie – do 6300 zł brutto,

bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bez okresu próbnego,

dodatek za pracę w systemie 4-brygadowy,

premię produkcyjną i regulaminową,

bony żywieniowe w formie kart przedpłaconych w kwocie około 630 zł,

wolne dni świąteczne,

paczki świąteczne dla dzieci,

kartę Multisport dla pracownika oraz członków rodziny,

ubezpieczenie grupowe,

prywatna opieka medyczna za 9 zł,

wczasy pod gruszą,

nadgodziny 50% i 100% płatne.

  • Praca Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Kurier (transport) Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Mechanik Katowice
  • Elektryk Katowice
  • Technik mechanik Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Technik mechanik okrętowy Katowice
  • Technik mechanik lotniczy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782