Delphi Engineer
  • Sanok
Sanok, Sanok, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Team Connect Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Sanok

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Delphi
  • SQL
  • PL/SQL

Mile widziane

  • PostgreSQL
  • Oracle
  • Enterprise Architect

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie w języku Delphi
  • Wykonywanie testów jednostkowych opracowanego kodu
  • Tworzenie elementów projektu
  • Dokumentowanie prowadzonych prac
  • Realizowanie zadań zgodnie z obowiązującymi zasadami ISO i przyjętą metodyką pracy

Nasze wymagania

  • M.in. 2 lata doświadczenia z językiem Delphi
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz PL/SQL
  • Dobra znajomość środowiska programistycznego Delphi
  • Znajomość zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych

  • Znajomość bazy danych PostgreSQL (ew. ORACLE)
  • Znajomość architektury SOA (REST, SOAP)
  • Umiejętność korzystania z narzędzia Enterprise Architect
  • Doświadczenie w pracy w metodyce zwinnej (agile)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Długoterminowa współpraca
  • Praca hybrydowa - 3 wizyty w tygodniu w biurze w Gliwicach
  • Pakiet benefitów - Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Budżet szkoleniowy
  • Pomoc w kwestiach księgowych przy zakładaniu i prowadzeniu firmy
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Indywidualne wsparcie dedykowanego mentora firmowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Team Connect is Poland’s leading nearshore and offshore IT provider. Since 2008 we successfully create and develop software for our clients.

We are also a proud certified Salesforce Partner.

We specialize in Agile and DevOps-based software development. From the analysis stage through implementation. We develop backend, frontend, and mobile applications.

The Controller of your personal data is Team Connect, with registered office at Wołodyjowskiego 58, Warsaw. Your data is processed for the purpose of the current recruitment process. Providing data is voluntary but necessary for this purpose. Processing your data is lawful because it is necessary in order to take steps at the request of the data subject prior to entering into a contract (article 6 point 1b of Regulation EU 2016/679 - GDPR). Your personal data will be deleted when the current recruitment process is finished, unless a separate consent is provided below. You have the right to access, correct, modify, update, rectify, request for the transfer or deletion of data, withdrawal of consent or objection.

  • Praca Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696