Lekarz - członek komisji lekarskiej Zakładu
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3345905

Obowiązki

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

  • lekarz medycyny z tytułem specjalisty
  • minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza

Pożądane:

  • specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, ortopedia, kardiologia, medycyna pracy, medycyna rodzinna

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność współpracy z innymi
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych
  • chęć rozwijania posiadanej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość, komunikatywność, opanowanie
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska o jakie kandydat się ubiega i nr oferty 47/24/z
  • kserokopie lub skany dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie, tytuł specjalisty oraz doświadczenie zawodowe
  • aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu
  • dla ofert papierowych wymagane jest odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji według wzoru:

Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty lub wysłać pocztą na adres:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Oddział ZUS w Szczecinie

ul. Jana Matejki 22

70-530 Szczecin

Wydział Kadrowo - Płacowy z dopiskiem oferta pracy nr 47/24/z

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji przez formularz aplikacyjny lub datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Oddziału ZUS w Szczecinie.

Dodatkowe informacje:

  • poszukujemy 2 pracowników na stanowisko
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, seminariach, dodatkowy urlop szkoleniowy, punkty edukacyjne za udział w szkoleniach organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych)
  • proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną w Oddziale w ZUS w Szczecinie
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
  • złożonych dokumentów nie zwracamy
  • oferta niekompletna, niepodpisana oraz bez wymaganej i podpisanej klauzuli nie będzie rozpatrywana
  • dokumenty nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane
  • miejsce wykonywania pracy: ZUS O/Szczecin ul. Citroena 2

Oferujemy

Do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
  • budynek 3 piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze budynku
  • przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

Wyniki naboru:

Rekrutacja zakończona niepowodzeniem.

Uzasadnienie wyników naboru:

Nie zgłosił się żaden kandydat spełniający wymagania formalne.

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Szczecin
  • Lekarz Szczecin
  • Lekarz weterynarii Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864