Customer Service Specialist with German
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SalesHR
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiadanie na zapytania klientów ze Szwajcarii w języku niemieckim : najczęściej dotyczące aktywacji pakietu, płatności, wysyłek
  • sprawdzanie statusów klientów w systemie, ich płatności, rodzaju usług
  • wpisywanie danych do systemu
  • zamykanie zlecenia

WYMAGANIA:
  • firma zapewnia wszystkie niezbędne szkolenia (szkolenie trwa ok 14dni) - jest płatne przez pracodawcę
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (C1) , drugi język nie jest wymagany
  • doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego minimum rok
  • dobre umiejętności komunikacyjne, uśmiech
  • gotowość do pracy stacjonarnej (centrum Krakowa) - dogodny dojazd

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie : od 9 000 PLN brutto podstawa, dodatkowo premie za odpowiednią obsługę (do 2 000 PLN/mies + dodatek motywacyjny 1500/mies) - łącznie maksymalnie można zarobić ok 12 000 PLN brutto /miesięcznie
  • umowa o pracę na czas nieokreślony po wdrożeniu (14dni)
  • rozbudowane benefity min opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport
  • praca w młodym zgranym zespole
  • możliwość awansu

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914