Customer Service Specialist
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Antal Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie nowych i aktualizacja istniejących rekordów danych klientów.
  • Wprowadzanie danych do systemu ERP
  • Wystawianie faktur i monitorowanie ich statusu
  • Planowanie i organizowanie wysyłek oraz monitorowanie je partnerami transportowymi i logistycznymi.
  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów wysyłkowych i dotyczących handlu międzynarodowego (świadectwo pochodzenia, proforma, dokumenty klienta).
  • Odpowiedzialność za codzienną komunikację z klientami w zakresie zamówień.
  • Wspieracie zespołu w zakresie obsługi klienta i realizacji wysyłek.

WYMAGANIA:

  • Posiadasz co najmniej wykształcenie średnie, najlepiej związane z administracją lub logistyką.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość międzynarodowych przepisów logistycznych/transportowych będzie dodatkowym atutem.
  • Doskonała komunikatywność, zarówno w mowie, jak i w piśmie, również w języku angielskim. Znajomość języka włoskiego jest dużym plusem.
  • Jesteś dobrze zorganizowany, dokładny i punktualny podczas wykonywania swoich zadań.
  • Biegle posługujesz się programami MS Office i systemami ERP.
  • Zorientowanie na klienta i elastyczność w zakresie zadań i godzin pracy jest koniecznością.

OFERUJEMY:

  • Transport do miejsca pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Rozwój w globalnych strukturach
  • Kurs języka angielskiego
  • Dofinansowanie do posiłków

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322