Customer Service Coordinator with English
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Jeśli chcesz dołączyć do międzynarodowej skandynawskiej firmy, zostać częścią zespołu we Wrocławiu i wykorzystać swoje świetne umiejętności języka angielskiego - aplikuj!

Oczekujemy

  • stopień licencjata lub magistra
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 i wyżej
  • znajomość języka polskiego na poziomie C1 i wyżej
  • otwartość a pracę w międzynarodowym środowisku
  • proaktywność i komunikatywność
  • empatia i wyczulenie na potrzeby klientów
  • dobre umiejętności organizacyjne, zwracanie uwagi na szczegóły, umiejętność identyfikacji priorytetów
  • znajomość dodatkowego języka mile widziana

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • możliwości rozwoju w skandynawskiej firmie skoncentrowanej na ludziach i ekologii
  • pełen pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • premia roczna i urlopowa
  • pakiet relokacyjny
  • model pracy hybrydowej (3 dni w biurze i 2 dni w domu)
  • platforma szkoleniowa
  • studia podyplomowe

Zadania

  • obsługa klientów w obszarze handlu i codziennych operacji, w tym zamówień
  • obsługa zapytań klientów w Salesforce dotyczących próbek, cen i dokumentacji technicznej
  • zarządzanie jakością danych klientów
  • współpraca i koordynacja z wewnętrznymi interesariuszami, takimi jak sprzedaż, operacje, finanse i logistyka, w celu zadowolenia klientów i terminowej dostawy
  • komunikacja z klientami telefonicznie, online i e-mail
  • dostarczanie raportów, certyfikatów i oświadczeń na żądanie klientów, korzystając z dostępnych źródeł danych
  • wprowadzanie klientów na platformę internetową i udzielanie wsparcia
  • analiza danych klientów i procesów obsługi klienta w celu ciągłego rozwoju procesów i narzędzi
  • udział w dodatkowych szkoleniach z zakresu produktów, systemów i procesów

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678